e-tiande Magazín Tipy a návody,Užitočné informácie Pomocník v úlohe „chudnem rýchlo a zdravo“… alebo zázračný grapefruit ?

Pomocník v úlohe „chudnem rýchlo a zdravo“… alebo zázračný grapefruit ?

Vieme, že grep je osviežujúce ovocie plne vitamínov, obsahuje dôležité látky, ktoré účinne pomáhajú pri detoxikácií organizmu a chudnutí. Vieme, že grep má veľmi špecifickú chuť. Keď som bola malá, jedla som ho iba ak bol posypaný hrubou vrstvou cukru. Veď to poznáte deti zjedia zdravé veci, len ak sú niečím dochutené ?

Viete prečo je grep taký horký?

Táto špecifická horká chuť je spôsobená látkou, ktorá sa volá naringin. A toto ovplyvňuje látkovú výmenu v tele, trávenie a tiež pomáha činnosti čriev, jednoducho celkovo zrýchľuje metabolizmus. Grep je okrem iného nápomocný v čistení organizmu od toxínov a má aj protirakovinové účinky. A viete aký ma bonus? No, že sa z neho chudne.

Prečo sa z grepu chudne?

Konzumácia grepu alebo pitie šťavy pred a po jedle účinne pôsobí proti ukladaniu tukov. Dokonca existujú mnohé štúdie z výskumov, kde pozorovali ľudí, ktorí pravidelne konzumovali grapefruit pred jedlom a po jedle. A potom skupinu ľudí, ktorí ho nejedli vôbec.

Výsledok štúdií ukázal, že ľudia s pravidelnou konzumáciou tohto ovocia nepriberali a pokiaľ sa aj pravidelne venovali športu, začali pomerne rýchlo zhadzovať kilá. Zaujímavé je, že okrem toho je grep bohatý na vlákninu, ktorá vás zasýti a z toho vyplýva, že budete jesť menšie porcie, čo celkovo prospeje vášmu telu.

Rada by som dodala, že pri akejkoľvek redukčnej kúre je potrebné piť veľa čistej vody, pravidelne sa hýbať a upraviť jedálny lístok. To znamená vynechať cukor, obmedziť bielu múku, alkohol, vyprážané a mastné jedlá.  A najmä nekonzumovať grep s vrstvou bieleho cukru, ako ja kedysi.

A prečo je grep užitočný?

Okrem spomenutých účinkov je grep prospešný pre naše zdravie ešte z iných dôvodov. Vďaka vysokému podielu vitamínu C a antioxidantu lykopén, chráni našu pokožku pred starnutím a škodlivými voľnými radikálmi.

Inými slovami bráni našim bunkám, aby menili svoju štruktúru a tým pádom sa stáva skvelou prevenciou proti rakovine. Grep sa spracúva do mnohých produktov či už tých, ktoré sa týkajú zdravej výživy alebo kozmetiky.

Pomáha s rôznymi zápalmi, infekciami, kvasinkami (aj v intímnej oblasti) a tiež prečisťuje našu pokožku. Pomáha ju regenerovať a zbavovať sa toxínov.

Nájdete ho aj v našej ponuke

Konkrétne v telovej soli, ktorá obsahuje výťažok z grepového oleja. Táto soľ čistí pokožku a pomáha pri celulitíde.  Pokožka je pevnejšia a pružnejšia. Čerstvá sladká vôňa grapefruitu s pikantnou horkosťou zlepšuje náladu, povzbudzuje a dodáva vieru v seba samého.

Z toho dôvodu jeho vôňa pomáha ľudom, ktorí trpia depresiami alebo sklonmi ku smútku a ľútosti.
Odporúča sa aj ľuďom, ktorí vedú aktívny život, pri zvýšenej záťaži, pri napätí a strese.

A ako sa používa?

Grepovú soľ používame ako píling najlepšie v sprche na navlhčenú pokožku, ktorú premasírujeme od nôh smerom nahor (rozprúdi  lymfatický systém). Ideálny tip na leto: pravidelný píling jeden krát za týždeň udrží pokožku hladkú a hydratovanú.

Výrobky, ktoré vám doporučujem a ktoré môžu pomôcť k peknej postave :

               Krém na dokonalé stehná (kód: 35412)

                 Zoštíhlujúci sprchový gél Citrus Aróma (kód: 30257)

1. Telová soľ Grapefruit (kód : 30222) 
2. Telová soľ Grapefruit cestovné balenie (kód: 30224)
3. Krém na dokonalé stehna (kód: 35412) 
4. Masážna SPA rukavica (kód: 90155) 
5. Zoštíhlujúci sprchový gél Citrus Aróma (kód: 30257) 

Viac info u nás:  modelovanie-postavy

Ak potrebujete nakúpiť drogériu online vstúpte sem.

Related Post