e-tiande Magazín Tipy a návody,Užitočné informácie Husté a krásne vlasy, sen mnohých žien …?

Husté a krásne vlasy, sen mnohých žien …?

Sen mnohých žien – objem vlasov

Každá z nás tajne sníva o tom, že jej vlasy budú krásne a nadýchané vždy po ich umytí a vysušení. Sme ochotné kvôli tomu stráviť v kúpeľni týždenne aj niekoľko hodín a nie jedna z nás je ochotná si kvôli tomu aj privstať, veď nie nadarmo sa hovorí: „Vlasy sú našou korunou krásy.“

Akým sklamaním však je, keď sa výsledný efekt nedostavuje a nakúpené množstvo stylingových prípravkov proste nefunguje. Vždy keď stretneme nejakú inú ženu, ktorá má krásne vlasy, tajne jej závidíme ich hustotu, objem, lesk, farbu.

No tak žienky, dosť bolo smutných či závistlivých pohľadov, veď také pocity sa k nám nehodia … každá z nás predsa dostala do vienka iné pre dispozície a keď zistíme v čom spočíva čaro tých našich, dokážeme občas urobiť zázraky.

A čo k tomu potrebujeme? Kvalitné prípravky, ktoré naozaj fungujú a nemámia nás len cenou alebo drahou reklamou.

Preto som sa rozhodla dnes Vám predstaviť radu Aloe Rich na objem vlasov. Pracujem s kozmetikou Tiande už vyše 3 rokov a odkedy som vyskúšala šampón z tejto rady, iný nepoužívam. Konečne po dlhom čase som spokojná vždy, keď si vysuším vlasy a pozriem sa do zrkadla, sú také, aké som ich vždy chcela mať.

Zdravé, nadýchané, rýchlejšie mi rastú. Okrem šampónu sú mojou nerozlučnou dvojicou aj Balzam na vlasy Aloe vera a Stylingový sprej (nádherne vonia, na mokro po vysušení robí skvelý objem na sucho je skvele tužidlo).

Bonus: s touto radou som sa zbavila lupín a prestali mi padať vlasy, čím to? Aloe vera ozdravuje pokožku vlasov a vyživuje vlasové folikuly. Ak máte jemné a splihnuté vlasy odporúčam vyskúšať všetkými 10-timi, verím že budete nadšené rovnako ako ja a to už po prvom umytí. Samozrejme pri dlhodobom používaní ej efekt oveľa viditeľnejší. Najmä teraz v lete oceníte túto sadu a je vhodná pre celú rodinu.

Použitie pre krásne vlasy s objemom:

  1. Umyť si vlasy šampónom Aloe Vera (2x krát, najskôr umyjeme nečistoty, až na druhý krát dodáva šampón vlasom potrebné živiny)
  2. Naniesť balzam na vlasy aloe vera, nechať pôsobiť 3 min., potom opláchnuť
  3. Na vlhké vlasy rovnomerne nastriekať stylingový sprej
  4. Vysušiť vlasy fénom

Vašu korunu krásy môžete ovplyvniť aj užívaním správnych vitamínových doplnkov, a preto vám odporúčam vitamínový komplex Piaoljan. Obsahuje viacero druhov vitamínov B a najmä selén a zinok, ktoré podporujú kvalitu a rast našich vlasov.

Efekt: voňavé, nadýchané a lesklé vlasy bez lupín

Related Post