e-tiande Magazín Nezaradené,Tipy a návody,Užitočné informácie Chráňme sa proti vírusom, alebo ako nakopnúť našu imunitu

Chráňme sa proti vírusom, alebo ako nakopnúť našu imunitu

Jar je tu, naše telo sa už energeticky začína zobúdzať zo zimného oddychu. Počas zimy väčšina našich orgánov pracuje pomalšie, hýbeme sa menej a konzumuje viac potravy (aby telo malo dostatok energie a vytváralo teplo). Na jar sa všetko začína aktivovať, mnohí z nás majú spomalené trávenie, telo je zanesené toxínmi, sme viac unavení a náchylní na rôzne sezónne ochorenia. A keďže momentálna situácia nám moc nepridáva ani na zdraví ani na nálade, pozrime sa  čo z našej ponuky podporuje nárast imunity:

  1. Ústny sprej s propolisom (kód 65901)  vhodný ako dezinfekcia ústnej dutiny. Ideálne aplikovať ráno a večer ako prevenciu, alebo viac krát denne pokiaľ nás trápi zápal hrdla alebo mandlí. Propolis ma silné antibakteriálne a protizápalové účinky a bylinky zo Sibírskej oblasti posilňujú tento účinok.
  2. Detoxikačné náplasti (Kód: 41314). Obsahujú byliny a bambusový ocot, rýchlo a účinne odstraňujú toxíny z nášho tela, pomáhajú k regenerácii a obnove energie. Ideálne ak ich nalepíme po 21:00.                        Aplikujeme min. 7 – dňovú kúru.
  3. Soľný píling (Kód: 3021) Telové soli obsahujú morskú soľ a éterické oleje, starajú sa o pokožku, ale zároveň odstraňujú z tela toxíny a pomáhajú otvárať kožné póry. Až 70% toxínov ide cez pokožku. Aj týmto môžeme odľahčiť nášmu telu. Navyše telová soľ s extraktom zeleného čaju pomáha znižovať teplotu.
  4. Slaviton (Kód: 44402)  chladivý bylinný fytogel, obsahuje pagaštan konský, výťažok z tymianu a rozmarínu. Okrem toho, že je skvelý na opuchy, modriny a kŕčové žily, je rovnako dobre účinný ako prevencia proti kašľu alebo zápalu (potierať na priedušky, dutiny). Má aj terapeutické účinky. Po aplikácií slavitonu na hruď sa dobre zaspáva a celkovo upokojuje naše telo.
  5. Funkčný komplex z hroznových jadierok (Kód:113013) podporí imunitu zvnútra. Tento komplex aktivuje lymfu a podporuje samočistenie tela. Má protizápalové, protiplesňové a antibakteriálne účinky, udržujte krásu a mladistvosť – polyfenoly v hroznových semenách a zelenom čaji znižujú intoxikáciu tela, spomaľujú starnutie. Tiež posilňuje náš obehový systém a priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, cievy, normalizuje krvný tlak.
  6. Gél na intímnu hygienu s koloidným striebrom (Kód: 64404)  Je skvelý nielen na intímnu hygienu, ale aj na pokožku celého tela, pretože ju udržuje hydratovanú a má hojivý a upokojujúci účinok na suchú pokožku, ekzém, vyrážky aj na akné. Plus je skvelým mydlom proti vírusom a baktériám, teda aj na umývanie rúk. 
  7. Citrokalcevit (Kód: 113004) tento výživový doplnok podporí a vyživí vaše kĺby, ale rovnako je účinným zdrojom C a D vitamínu, ktorý je teraz veľmi dôležité užívať. Jeho zloženie podporuje účinné vstrebávanie vápnika.

Toto sú naši bojovníci, ktorí pomáhajú našej imunite. Ak hľadáte spôsob, ako podporiť svoju imunitu, určite sa pozrite na tieto produkty.

Related Post