e-tiande Magazín Užitočné informácie 6 dôvodov, prečo si vybrať kozmetiku TianDe

6 dôvodov, prečo si vybrať kozmetiku TianDe

S kozmetikou TianDe pracujem už viac ako 4 roky a za tú dobu som mala možnosť vyskúšať množstvo produktov tejto značky. Pred 4 rokmi to bola pre mňa neznáma značka, ale na testovanie jej výrobkov som sa veľmi tešila. Dovtedy som síce používala iné svoje obľúbené konkurenčné značky, ale kvalita výrobkov ma veľmi rýchlo presvedčila, aby som ich vymenila za produkty Tiande. Hoci mi spočiatku tibetská kozmetika nič nehovorila, zaujala ma filozofia výroby jednotlivých produktov.

Postupne som objavovala nové výrobky a tiež nové informácie. Začala som sa zaujímať o tradičnú čínsku medicínu, zdravý životný štýl a hlavne som na sebe samej pozorovala neuveriteľné zmeny, ktoré sa prejavili na mojom zdraví a vzhľade.

V tomto článku sa s vami chcem podeliť o 6 dôvodov, ktoré ma presvedčili vybrať si kozmetiku TianDe. 6 dôvodov, prečo je kozmetika TianDe výnimočná.

 

6 dôvodov, prečo si vybrať kozmetiku TianDe

    1.Sú to kozmeceutiká

Kozmeceutiká sú nové revolučné biotechnologické emulzie, ktoré obsahujú vyššie percento účinných látok. V bežných produktoch nájdete okolo 2%, tu je to až 15 – 20%.

Vďaka peptidom a kombinácii kyseliny hyalurónovej s extraktmi z rastlín, pôsobia kozmeceutiká “zvnútra“. Majú protizápalové účinky, prekrvujú pokožku, regenerujú bunky, bránia tvorbe vrások a poskytujú pleti všestrannú výživu. Vrásky vypĺňajú zvnútra tým, že podporujú tvorbu kolagénu a elastínu.

      2. Ekologická nezávadnosť výroby

Pri výrobe sú používané len kvalitné suroviny, rastliny pestované v ekologicky čistých oblastiach
Tibetu a Číny. Toto potvrdzujú aj viaceré medzinárodné certifikáty.

Výrobky obsahujú niektoré prírodné ingrediencie, o ktorých som ani netušila, že existujú, ako napr. ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka alebo tibetské byliny.

      3.Východná múdrosť

Produkty sú založené na starovekých receptoch tibetskej, čínskej a altajskej medicíny, osvedčené ich používaním po celé stáročia.

Slovo Tiande sa skladá z dvoch slov: Tian a De.
Čínsky znak Tian znamená raj alebo nebo.
Znak De znamená morálka, cnosť. Celé slovo TianDe znamená nebeská dokonalosť.

       4.Cena

Myslím si, že tu nie je veľmi čo dodať. Stačí sa pozrieť za aké ceny sa TianDe predáva a porovnať ich s cenami iných značiek podobnej kvality. Kamarátky mi často nechcú veriť, že kozmetika, ktorá už na pohľad vyzerá luxusne, je predávaná za také ceny. Takto je však prístupná širokému spektru žien.

      5.VIP karta 35% zľava

Áno, je to tak. Registrácia v TianDe je bezplatná a každý registrovaný zákazník získava okamžitú zľavu 35% na všetky výrobky.

Viac informácií o získaní zákazníckej VIP karty získate tu.

     6.Vlastné úspešné podnikanie

Každý nadšený človek, ktorý chce výrobky TianDe predávať, má šancu vytvoriť si stabilný a rastúci príjem. Okrem výhodnej zľavy pri nákupe výrobkov dostávate finančné odmeny od spoločnosti.
TianDe je výborná komunita ľudí, kde si všetci pomáhame a podporujeme sa. Na Slovensku je TianDe ešte len na začiatku, ale tempo, akým pribúdajú noví zákazníci a predajcovia je mimoriadne.

Ak by ste mali záujem o bližšie informácie, môžete nás kontaktovať tu.
Alebo môžete prísť osobne porozprávať sa a vyskúšať výrobky do nášho distribučného centra v Žiline. Všetko vám s potešením vysvetlíme.

Related Post